TURISTICKÝ INFOPORTÁL Z REGIÓNU POD JAVORNÍKMI, Dnes je:

Javorníky - región so srdcom

Na úvod mail rss 

  • Prečítané: 1585x
  • | Napísal: Super User
  • | Uverejnené: pondelok, 05. máj 2014, 12:31

Chcete byť redaktorom na tomto webe?


Chcete byť redaktorom na tomto webe? Ponúkame Vám  možnosť spolu s nami tvoriť obsah turistického infoportálu REGIONJAVONIKY.SK. Ponúkame Vám  priestor na propagáciu vlastných podujatí v oblasti kultúry, športu, zábavy a podobne. Zameraných hlavne na turistický ruch a prilákanie návštevníkov do regiónu pod Javorníkmi.

 

Priblížte históriu a súčasnosť Vašej obce, či mesta a tak podporte rozvoj turstického ruchu. Spropagujte a pozvite na podujatia, ktoré sa konajú vo Vašom okolí, napíšte o nich a tak ich sprostredkujte prípadným ďalším potencionálnym návštevnikom.

 

V prípade, že máte záujem o takýto priestor a chcete sa stať redaktorom na webstránke REGIONJAVONIKY.SK, kontaktujte nás na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Podmienkou je uviesť v kontaktnom e-maile Vaše meno a priezvisko, telefónne číslo a región z ktorého pochádzate. Do predmetu správy vpíšte prosíme: Redaktor - externý. Na základe týchto údajov Vás budeme kontaktovať.

 

Ďakujeme za Váš prípadný záujem a tešíme sa na spoluprácu s Vami pri propagáciu a zviditeľňovaní Regiónu pod Javorníkmi! 

 

 

Skrátené podmienky spolupráce pri tvorbe a správe obsahu turstického infoportálu REGIONJAVORNIKY.SK


01/ Externý redaktor musí v žiadosti o pridelenie prístupu do správy obsahu pravdivo a v požadovanom rozsahu uviesť všetky svoje osobné údaje, ktoré vyžiada prevádzkovateľ turstického infoportálu REGIONJAVORNIKY.SK (infoportál prevádzkuje: Mesto Bytča), tieto slúžia výhradne prevádzkovateľovi portálu na identifikáciu užívateľa, ktorému prevádzkovateľ umožní prístup do správy obsahu a nie su zaradené do nijakej databázy a ani zdielané s tretími osobami.

 

02/ Externý redaktor musí akceptovať a dodržiavať určené pravidlá prevádzkovateľa v plnom rozsahu.

 

03/ Externý redaktor musí dbať nato, aby obsah, ktorý umiestni na infoportlál REGIONJAVORNIKY.SK bol pravdivý, v súlade so slušnými mravmi, neobsahoval vulgárne výrazy a nehanobil nijakú osobu,  rasu, vieru, presvedčenie ap.

 

04/ Externý redaktor nesmie propagovať nijaké politické strany a ich názory, hnutia, vieru ap.

 

05/ Externý redaktor mesmie umiestňovať do textového a ani obrazového obsahu nijakú reklamu. Odkazy smerujúce na akékoľvek komerčné stránky, či spoločnosti a ani uvádzať právnu formu spoločností, či iné údaje, ktoré by boli považované za reklamu.

 

06/ Externý redaktor preberá za všetky svoje príspevky, textový obsah a fotomateriál, ktorý umiestni na infoportál REGIONJAVORNIKY.SK plnú právnu zodpovednosť.

 


07/ Externý redaktor akceptuje v prípade porušenia pravidiel právo prevádzkovateľa pozataviť, alebo úplne zrušiť prístupové práva, ktoré mu boli pridlené a je si vedomý prípadných právnych následkov.

 

Kalendár podujatí

december 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2