TURISTICKÝ INFOPORTÁL Z REGIÓNU POD JAVORNÍKMI, Dnes je:

Javorníky - región so srdcom

Na úvod mail rss 

  • Prečítané: 1417x
  • | Napísal: Super User
  • | Uverejnené: piatok, 07. február 2014, 07:11

Informačný portál REGIÓN JAVORNÍKY je zameraný na zviditeľnenie regiónu, jeho histórie, pamiatok, atrakcií a podporu turistického ruchu miest a obcí v tomto regióne. Prináša návštevníkom tiež základné informácie o dianí v regióne, o pripravovaných podujatiach a možnostiach, ktoré jednotlivé mestá a obce REGIÓNU JAVORNÍKY ponúkajú svojím návšteníkom.Objavte čaro a krásu Javorníkov, miest a obcí z tohto regiónu na území Slovenskej i Českej republiky.

 

Spoznajte históriu a súčasnosť regiónu. Zoznámte sa s možnosťami vyžitia, pozrite si ponuku kultúrnych a spoločenských akcií, ktoré sa v tomto regióne pripravujú a navštívte ich, spoznajte historické pamiatky regiónu, nájdite si možnosti oddychu, ponuku pre turistov a šport, alebo len na príjemné strávenie času, pri návšteve miest a obcí regiónu pod Javorníkmi.

 

Javorníky raj turistov po celý rok!

Javorníky patria medzi vyhľadávané turistické oblasti. Od jari do jesene sa Javorníky stávajú rajom pre vyznávačov turistiky. Množstvo dobre pripravených a označených turistických trás zavedie návštevníkov do prekrásnych miest. Mnohé z turistických trás možno využiť aj na cykloturistiku. K prevádzke vodných športov a rekreácii láka návštevníkov priehradná vodná nádrž Nosice, ktorá bola vybudovaná na rieke Váh.

 

Pre prevádzkovanie zimných športov sú tu ideálne podmienky. Vyznávači bežeckého lyžovania môžu využiť množstvo bežeckých tratí v mierne zvlnenom teréne s dlhými rovinatými úsekmi. Tí, ktorí dávajú prednosť zjazdovému lyžovaniu, majú k dispozícií zjazdové svahy s lyžiarskymi vlekmi na Veľkej Rači alebo v okolí Portáša, Veľkého Javorníka, Čerenky, Straníka, Ochodnice a ďalšie. Vďaka rozvoju cestovného ruchu vznikajú v tejto oblasti stále nové rekreačné strediská s veľmi dobrým technickým vybavením a zázemím.

 

Pamiatky a história regiónu.

Región pod Javorníkmi ponúka mnoho výnimočných a jedinečných historických pamiatok a lokalít, ktoré môžu turisti navštíviť a môžu spoznať bohatú históriu a rôznorodosť regiónu pod Javorníkmi.

 

Ponuka regiónu.

Región pod Javorníkmi ponúka celoročne mnoho možností kultúrneho, spoločenského, športového a iného vyžitia pre všetkých. Sledujte kalendár podujatí na informačnom turistickom portály www.regionjavorniky.sk a vyberte z bohatej ponuky podujatí konaných v našom regióne to, ktoré Vás zaujme a navśtívte ho!

 

Samozrejme tu nájdete mnoho doplnkových a iných služieb, ktoré Vám pobyt spríjemnia a uľahčia. Nájdite si na našom portály miesto na ubytovanie, stravovanie, alebo na zábavu, prípadne relax.

 

Vizuálna identita, logotyp

Projekt „Bytčiansko-javornícky turistický infoportál” prevádzkovaný na www.regionjavorniky.sk má pre ďalšiu aplikáciu spracovanú vizuálnu identitu - design manuál, kde je sú stanovené zásady aplikácie a prezentácie projektu, značky projektu ap. v tlačenej podobe, elektronickej podobe ap.

 

Súbory na stiahnutie:

> Vizuálna identita REGIÓN JAVORNÍKY (kliknite na stiahnutie súboru)

> Logotyp REGIÓN JAVORNÍKY (kliknite na stiahnutie súboru)

Kalendár podujatí

október 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31